Naudinga informacija
Naujienų prenumerata
  
  
  
  
  
  
  
  
  
apie tarnybą

Kauno valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba – valstybės biudžetinė įstaiga, nagrinėjanti asmenų prašymus ir priimanti sprendimus dėl antrinės teisinės pagalbos teikimo. Tarnyba atsakinga už advokatų atranką ir sutarčių su jais sudarymą. Ji koordinuoja antrinės teisinės pagalbos teikimą, priima asmenų prašymus kompensuoti smurtiniu nusikaltimu padarytą žalą ir konsultuoja savivaldybių institucijas dėl pirminės teisinės pagalbos teikimo.

Kauno valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos veiklos teritorija sutampa su Kauno apygardos teismo veiklos teritorija ir apima Kauno miesto, Kauno rajono, Alytaus miesto, Alytaus rajono, Birštono, Druskininkų, Jonavos rajono, Jurbarko rajono, Kaišiadorių rajono, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Kėdainių rajono, Lazdijų rajono, Marijampolės, Prienų rajono, Šakių rajono, Varėnos rajono ir Vilkaviškio rajono savivaldybes.

Tarnybos misija - užtikrinti valstybės paramos įgyvendinimą žmonėms dėl socialinės padėties neįgalintiems realizuoti savo teisių į teisminę gynybą, kad kiekvienam būtų sudaryta galimybė lygiai ir vienodai siekti teisingumo.


Tarnybos darbo laikas:
 

Pirmadienis, Antradienis,   8.00 - 17.00
Trečiadienis, Ketvirtadienis   8.00 - 18.00
Penktadienis   8.00 - 15.45
Skambinkite tel.: (8~37) 408 601, (8~37) 428 404

Parašykite mums


2015 m. I ketv. veiklos rodikliai
 2014 m. Tarnybos administravimo išlaidos sudarė 18,34 proc.

Informacija atnaujinta: 2015-04-10